headerphoto
Główna

Poważne dylematy osób starszych

Jesteś starszym, schorowanym człowiekiem.

Z powodu swoich dolegliwości zdrowotnych rzadko opuszczasz mieszkanie. Na stare lata nogi odmówiły Ci posłuszeństwa. Wyjście po zakupy to dla Ciebie bardzo męcząca wyprawa. Z tego tez powodu jesteś zmuszony do korzystania z pomocy innych. 
Wszystkie sprawy związane z utrzymaniem domu powierzasz najbliżej rodzinie. Ufasz im, bo nie masz własnych dzieci, więc kogo masz obarczyć Twoimi zmarnieniami. Oni po cichu liczą, że odwdzięczysz się im za troskę. Ty co prawda, planujesz podarować im w akcie darowizny swoje mieszkanie. Nie spieszysz się, by im to oznajmić. Powodów jest kilka. Najistotniejszy jest taki, że po zapisie notarialnym stosunek rodziny do Twojej osoby może ulec gwałtownemu pogorszeniu. Bratankowie stracą motywacje, by się starać. Twoje potrzeby i opinia zejdą na dalszy plan. Po drugie nie lubisz tłumów i zamieszkanie z nimi byłoby dosyć krępujące. Na chwilę obecną niech zostanie, tak jak jest. Twoi najbliżsi przychodzą do Twojego mieszkania na wyraźną Twoją prośbę. Dowiedz się więcej na stronie: http://gliwice-notariusz.pl
Pomagają we wszystkich sprawunkach i odchodzą. Oby ten stan trwał, jak długo się da. Gdy opadniesz z sił, wtedy weźmiesz się na sprawy ostateczne, Dowiesz się, gdzie jest notariusz w Gliwicach. Twoi bratankowie zbadają, ile to kosztuję. Gdy już będziecie mieli rozeznanie sporządzisz testament. Podobno usługi notarialne nie są tak skomplikowane. Wystarczy zgłosić się, do notariusza a on, udzieli wszelkich wskazówek. 
Na przykład, jakie dokumenty zabrać. Powie Ci co zrobić w razie rażącej niewdzięczności ze strony spadkobierców. Kancelaria notarialna poprawiła Ci nieco humor i rozwiała cześć Twoich wątpliwości. A to ważne, żebyś był pewien swojej decyzji.

Fotorelacja

notariusz w Gliwicach

usługi notarialne

kancelaria notarialna


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany